ORINOKO umyvadlo, litý mramor, 70x42cm, bílá OR070
ORINOKO umyvadlo, litý mramor, 70x42cm, bílá OR070
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ORINOKO |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 70x10x42 cm |
| Šířka | 700 mm |
| Hloubka | 420 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Litý mramor |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Balení obsahuje | Přepadová souprava |
| Hmotnost / ks | 17.9980 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913831997 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
PIQUADRATO umyvadlový sifon 5/4", odpad 32 mm, ABS/chrom 0510OT25K7
expedice do 7 dnů826 Kč
Při platbě předem pouze 768 Kč
Podobné zboží
CENTO keramické umyvadlo 70x45cm, bílá 353201
na objednávku7 989 Kč
Při platbě předem pouze 7 432 Kč
Mohlo by Vás zajímat
DALMA keramické umyvadlo na desku, 68x44 cm, grigio MM313
expedice do 7 dnů4 506 Kč
Při platbě předem pouze 4 192 Kč
DALMA keramické umyvadlo na desku, 68x44 cm, carrara MM317
expedice do 7 dnů4 506 Kč
Při platbě předem pouze 4 192 Kč
PULSE rohový stolek s umyvadlem 75x45, levý, nerez mat BM750-0101-01 BM750-0101-01 50115
expedice do 7 dnů14 243 Kč
Při platbě předem pouze 13 375 Kč
PULSE rohový stolek s umyvadlem 75x45, pravý, nerez mat BM760-0101-01 BM760-0101-01 50116
na objednávku14 243 Kč
Při platbě předem pouze 13 375 Kč

