SISTEMA keramické umyvadlo 75x42cm, bílá 10AR65075
SISTEMA keramické umyvadlo 75x42cm, bílá 10AR65075
Vlastnosti
| Značka | ISVEA |
|---|---|
| Rozměr | 75x16x42 cm |
| Šířka | 750 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 420 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Hmotnost / ks | 16.4700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8697687565018 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ne |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
598 Kč
Při platbě předem pouze 556 Kč
1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
Podobné zboží
TERUEL keramické umyvadlo na desku 59x39 cm, bílá BH7007
expedice do 7 dnů2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
Mohlo by Vás zajímat
SISTEMA keramické umyvadlo 70x42cm, bílá 10SF50070
na objednávku2 871 Kč
Při platbě předem pouze 2 616 Kč

