DALMA keramické umyvadlo na desku, 68x44 cm, grigio MM313
DALMA keramické umyvadlo na desku, 68x44 cm, grigio MM313
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | DALMA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 68x16,5x44 cm |
| Šířka | 680 mm |
| Hloubka | 440 mm |
| Barva | Šedá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Hmotnost / ks | 12.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913874550 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ne |
| Barva keramiky | imitace kamene |
Příslušenství
765 Kč
Při platbě předem pouze 712 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, velká zátka, 10-80mm, ABS/chrom CV1232 59350
expedice do 7 dnů314 Kč
Při platbě předem pouze 292 Kč
KING umyvadlový sifon 5/4", odpad 32 mm, ABS/chrom 0595PR25K7
expedice do 7 dnů705 Kč
Při platbě předem pouze 656 Kč
DALMA umyvadlová výpust 5/4“, click-clack, grigio MM713
expedice do 7 dnů765 Kč
Při platbě předem pouze 712 Kč
Mohlo by Vás zajímat
DALMA keramické umyvadlo na desku, 68x44 cm, carrara MM317
expedice do 7 dnů4 506 Kč
Při platbě předem pouze 4 192 Kč
PULSE rohový stolek s umyvadlem 75x45, pravý, nerez mat BM760-0101-01 BM760-0101-01 50116
na objednávku14 243 Kč
Při platbě předem pouze 13 375 Kč
ORINOKO umyvadlo, litý mramor, 70x42cm, bílá OR070
expedice do 7 dnů4 687 Kč
Při platbě předem pouze 4 360 Kč
PULSE rohový stolek s umyvadlem 75x45, levý, nerez mat BM750-0101-01 BM750-0101-01 50115
expedice do 7 dnů14 243 Kč
Při platbě předem pouze 13 375 Kč

