CENTO keramické umyvadlo 70x45cm, bílá 353201
CENTO keramické umyvadlo 70x45cm, bílá 353201
| Výrobce: | Výrobce: Kerasan |
| Kód: | Kód: UBC-353201 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Série | CENTO |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 70x10x45 cm |
| Šířka | 700 mm |
| Hloubka | 450 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 16.8100 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8034125974214 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
PIQUADRATO umyvadlový sifon 5/4", odpad 32 mm, ABS/chrom 0510OT25K7
expedice do 7 dnů826 Kč
Při platbě předem pouze 768 Kč
1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč
Podobné zboží
SAND keramické umyvadlo 80x50 cm, bílá ExtraGlaze 9022111
expedice do 7 dnů8 505 Kč
Při platbě předem pouze 7 912 Kč
Mohlo by Vás zajímat
4 474 Kč
Mexen Mario 2miskový granitový dřez s kuchyňskou baterií Aster, bílá - 6504-20-73450-57-G
expedice do 10 dnů7 157 Kč
Mexen Tomas Dvojdřez, granit s baterií Elia, černá/zlatá 6516-75-670101-50
expedice do 10 dnů6 455 Kč
Mexen Milo 1miskový granit dřez s kuchyňskou baterií Flora, černá 6505-76-670401-57-B
expedice do 10 dnů4 819 Kč

