ORINOKO umyvadlo, litý mramor, 60x45cm, bílá OR060
ORINOKO umyvadlo, litý mramor, 60x45cm, bílá OR060
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ORINOKO |
| Rozměr | 60x11x45 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Hloubka | 450 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Litý mramor |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Balení obsahuje | Přepadová souprava |
| Hmotnost / ks | 17.7000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913831980 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
Umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, velká zátka, 10-80mm, ABS/chrom CV1232 59350
expedice do 7 dnů314 Kč
Při platbě předem pouze 292 Kč
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč
Podobné zboží
CENTO keramické umyvadlo 60x45cm, bílá 353101
na objednávku6 699 Kč
Při platbě předem pouze 6 232 Kč
5 753 Kč
Při platbě předem pouze 5 352 Kč
Mohlo by Vás zajímat
FORMIGO betonové umyvadlo na desku, 60x40cm, písková FG214
expedice do 7 dnů8 591 Kč
Při platbě předem pouze 7 992 Kč
CALEO keramické umyvadlo na desku, 60x42 cm, bílá CA590
expedice do 7 dnů2 365 Kč
Při platbě předem pouze 2 200 Kč
THIN umyvadlo na desku, Rockstone, 60x40 cm, bílá mat WN213
expedice do 7 dnů6 579 Kč
Při platbě předem pouze 6 120 Kč
FORMIGO betonové umyvadlo na desku, 60x40cm, zlato FG218
na objednávku19 083 Kč
Při platbě předem pouze 17 752 Kč


