CENTO keramické umyvadlo 60x45cm, bílá 353101
CENTO keramické umyvadlo 60x45cm, bílá 353101
| Výrobce: | Výrobce: Kerasan |
| Kód: | Kód: UBC-353101 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Série | CENTO |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 60x10x45 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Hloubka | 450 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 15.7100 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8034125974207 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
76 Kč
Při platbě předem pouze 73 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč
1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
PIQUADRATO umyvadlový sifon 5/4", odpad 32 mm, ABS/chrom 0510OT25K7
expedice do 7 dnů826 Kč
Při platbě předem pouze 768 Kč
Podobné zboží
ORINOKO umyvadlo, litý mramor, 60x45cm, bílá OR060
expedice do 7 dnů4 919 Kč
Při platbě předem pouze 4 576 Kč
SAND keramické umyvadlo 60x50 cm, bílá ExtraGlaze 9031111
expedice do 7 dnů5 667 Kč
Při platbě předem pouze 5 272 Kč

