HELEN umyvadlo na desku, litý mramor, 63x43cm, bílá HE063
HELEN umyvadlo na desku, litý mramor, 63x43cm, bílá HE063
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 63x43 cm |
| Šířka | 630 mm |
| Hloubka | 430 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Litý mramor |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Balení obsahuje | Přepadová souprava |
| Hmotnost / ks | 17.7000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913831645 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
KING umyvadlový sifon 5/4", odpad 32 mm, ABS/chrom 0595PR25K7
expedice do 7 dnů705 Kč
Při platbě předem pouze 656 Kč
1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč
Podobné zboží
THIN umyvadlo na desku, Rockstone, 60x40 cm, bílá mat WN213
expedice do 7 dnů6 579 Kč
Při platbě předem pouze 6 120 Kč
Mohlo by Vás zajímat
17 871 Kč
Při platbě předem pouze 16 624 Kč
BLOK kamenné umyvadlo na desku, 60x35 cm, matný černý Marquin 2401-40
expedice do 7 dnů10 277 Kč
Při platbě předem pouze 9 560 Kč
THIN umyvadlo na desku, Rockstone, 60x40 cm, bílá mat WN893
expedice do 7 dnů5 581 Kč
Při platbě předem pouze 5 192 Kč


