TWIG umyvadlo, litý mramor, 60x47cm, kryt výpusti, bez otvoru, bílá
TWIG umyvadlo, litý mramor, 60x47cm, kryt výpusti, bez otvoru, bílá
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 60x47 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Hloubka | 470 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Litý mramor |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení, Do nábytku |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 19.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913978371 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ne |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
13 579 Kč
Při platbě předem pouze 12 632 Kč
9 881 Kč
Při platbě předem pouze 9 192 Kč
Umyvadlová výpust 5/4", zátka s uchem, nerez 151.119.0
expedice do 7 dnů70 Kč
Při platbě předem pouze 66 Kč
17 105 Kč
Při platbě předem pouze 15 912 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Vanová zástěna Mexen Mist s jedním křídlem 60 x 150 cm, průhledná, zlatá - 8A9-060-001-50-00
expedice do 10 dnů2 789 Kč
Vanová zástěna Mexen Next s jedním křídlem 60 x 150 cm, matná, kartáčované zlato - 895-060-000-00-30-55
expedice do 10 dnů2 827 Kč
Vanová zástěna Mexen Next s jedním křídlem 60 x 150 cm, matná, kartáčovaný nikl - 895-060-000-00-30-97
expedice do 10 dnů2 756 Kč
Mexen Mist vanová zástěna jednokřídlá pravá 60 x 150 cm, černá kostkovaná, černá - 8A9-060-001-70-77-P
expedice do 10 dnů2 860 Kč

