NUBES keramické umyvadlo 60x50cm, broušená spodní hrana, bílá ExtraGlaze 96319111
NUBES keramické umyvadlo 60x50cm, broušená spodní hrana, bílá ExtraGlaze 96319111
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-96319111 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 60x19x50 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 190 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | ExtraGlaze, Broušená spodní hrana |
| Hmotnost / ks | 20.4000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590017937 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Kovová krytka přepadu umyvadla, 30 mm, černá mat AR911
expedice do 7 dnů91 Kč
Při platbě předem pouze 85 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
Mohlo by Vás zajímat
9 623 Kč
Při platbě předem pouze 8 952 Kč
7 559 Kč
Při platbě předem pouze 7 032 Kč
KUBE X keramické umyvadlo 60x47cm, černá mat 9431126
na objednávku9 881 Kč
Při platbě předem pouze 9 192 Kč
PURA keramické umyvadlo Slim oblé 62x48cm, broušená spodní hrana, bílá ExtraGlaze 88279111
na objednávku8 505 Kč
Při platbě předem pouze 7 912 Kč


