KUBE X keramické umyvadlo 60x47cm, s odkládací plochou, broušená hrana, bílá 94399111
KUBE X keramické umyvadlo 60x47cm, s odkládací plochou, broušená hrana, bílá 94399111
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-94399111 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 60x16x47 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 470 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | ExtraGlaze, Broušená spodní hrana |
| Hmotnost / ks | 18.2000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015168574 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
3 689 Kč
Při platbě předem pouze 3 432 Kč
Mohlo by Vás zajímat
KUBE X keramické umyvadlo 60x47cm, s odkládací plochou , bez otvoru, černá mat 9438026
na objednávku9 623 Kč
Při platbě předem pouze 8 952 Kč
5 323 Kč
Při platbě předem pouze 4 952 Kč
SAND keramické umyvadlo 60x50 cm, bílá ExtraGlaze 9031111
expedice do 7 dnů5 667 Kč
Při platbě předem pouze 5 272 Kč
8 935 Kč
Při platbě předem pouze 8 312 Kč


