KUBE X keramické umyvadlo 60x47cm, 3 otvory, bílá mat 9431309
KUBE X keramické umyvadlo 60x47cm, 3 otvory, bílá mat 9431309
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9431309 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 60x16x47 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 470 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 3 otvory |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 18.9000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015160899 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
TURSI tříprvková stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, chrom TI017
expedice do 7 dnů10 311 Kč
Při platbě předem pouze 9 592 Kč
3 689 Kč
Při platbě předem pouze 3 432 Kč
12 547 Kč
Při platbě předem pouze 11 672 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Comad SET-OCBL B 120CM (2X60) S MONA Nábytková sestava 120 cm s deskou a 2 umyvadly
expedice do 10 dnů15 186 Kč
Mexen Rivel koupelnová skříňka pod umyvadlo 50 cm, 2 zásuvky, drážkovaná, matný grafit - 91A20-05047-2-BFF66
expedice do 10 dnů7 436 Kč


