PURA keramické umyvadlo Slim 62x46cm, bez otvoru, černá mat 8884026
PURA keramické umyvadlo Slim 62x46cm, bez otvoru, černá mat 8884026
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-8884026 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 62,6x17,5x46 cm |
| Šířka | 626 mm |
| Výška | 175 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 15.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015162626 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | černá |
Příslušenství
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
Kovová krytka přepadu umyvadla, 30 mm, černá mat AR911
expedice do 7 dnů91 Kč
Při platbě předem pouze 85 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
PURA konstrukce pod umyvadlo 62x46cm, černá mat MSP6228
na objednávku19 083 Kč
Při platbě předem pouze 17 752 Kč
Mohlo by Vás zajímat
NORM keramické umyvadlo 60x50cm, bílá ExtraGlaze 8635111
expedice do 7 dnů5 065 Kč
Při platbě předem pouze 4 712 Kč
SAND keramické umyvadlo 60x50 cm, bílá ExtraGlaze 9031111
expedice do 7 dnů5 667 Kč
Při platbě předem pouze 5 272 Kč
8 075 Kč
Při platbě předem pouze 7 512 Kč
9 623 Kč
Při platbě předem pouze 8 952 Kč

