CLASSIC keramické umyvadlo 60x46cm, bez otvoru, bílá ExtraGlaze 8731011
CLASSIC keramické umyvadlo 60x46cm, bez otvoru, bílá ExtraGlaze 8731011
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-8731011 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | CLASSIC |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 60x20x46 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 200 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Retro |
| Ostatní | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 16.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8032937810607 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
CLASSIC čelní držák ručníků 60cm, chrom PACL60
expedice do 7 dnů3 947 Kč
Při platbě předem pouze 3 672 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
Mohlo by Vás zajímat
NORM keramické umyvadlo 60x40cm, bílá ExtraGlaze 8636111
expedice do 7 dnů4 721 Kč
Při platbě předem pouze 4 392 Kč
9 623 Kč
Při platbě předem pouze 8 952 Kč
5 753 Kč
Při platbě předem pouze 5 352 Kč
9 623 Kč
Při platbě předem pouze 8 952 Kč

