MARIA umyvadlo, litý mramor, 75x46cm, bez otvoru, bílá MA075-0
MARIA umyvadlo, litý mramor, 75x46cm, bez otvoru, bílá MA075-0
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | MARIA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 75x46 cm |
| Šířka | 750 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Litý mramor |
| Instalace | Do nábytku |
| Typ umyvadla | Nábytkové umyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Balení obsahuje | Přepadová souprava |
| Hmotnost / ks | 14.6300 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913892776 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ne |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon šetřící místo 5/4", DN32, bílá 151.127.0
expedice do 7 dnů255 Kč
Při platbě předem pouze 241 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč
Mohlo by Vás zajímat
17 621 Kč
Při platbě předem pouze 16 392 Kč
SIDRA umyvadlo, litý mramor, 71x46cm, černá mat SD071B
expedice do 7 dnů3 259 Kč
Při platbě předem pouze 3 032 Kč
KARE 70 keramické umyvadlo nábytkové 70x46cm, bílá 17070
expedice do 7 dnů3 087 Kč
Při platbě předem pouze 2 872 Kč
THALIE 70 keramické umyvadlo nábytkové 70x37cm, bílá TH11070
expedice do 7 dnů2 227 Kč
Při platbě předem pouze 2 072 Kč

