PULSE umyvadlo rohové, litý mramor, 75x45cm, pravé, bílá BM658
PULSE umyvadlo rohové, litý mramor, 75x45cm, pravé, bílá BM658
- Závěsné na stěnu pomocí konzolí, které jsou součástí balení.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Rozměr | 75x45 cm |
| Šířka | 750 mm |
| Hloubka | 450 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Litý mramor |
| Instalace | Nástěnná-konzole |
| Typ umyvadla | Rohové umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Asymetrické |
| Balení obsahuje | Přepadová souprava |
| EAN | 8590913821387 |
| Taric | 39221000 |
| 3D model | ANO |
| Hmotnost / ks | 14.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
7 817 Kč
Při platbě předem pouze 7 363 Kč
expedice do 7 dnů
1 078 Kč
Při platbě předem pouze 1 017 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč
1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
Umyvadlový sifon šetřící místo 5/4", DN32, bílá 151.127.0
expedice do 7 dnů255 Kč
Při platbě předem pouze 241 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Mohlo by Vás zajímat
CITY keramické umyvadlo hranaté 80x45cm, bílá KE080
na objednávku3 431 Kč
Při platbě předem pouze 3 192 Kč
TWIG umyvadlo, litý mramor, 80x47cm, kryt výpusti, bílá TW080
expedice do 7 dnů5 865 Kč
Při platbě předem pouze 5 456 Kč
PULSE umyvadlo rohové, litý mramor, 75x45cm, levé, bílá BM752
expedice do 7 dnů4 627 Kč
Při platbě předem pouze 4 304 Kč
17 621 Kč
Při platbě předem pouze 16 392 Kč


