MARIA dvojumyvadlo, litý mramor, 120x46cm, bílá MA120
MARIA dvojumyvadlo, litý mramor, 120x46cm, bílá MA120
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | MARIA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 120x46 cm |
| Šířka | 1200 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Litý mramor |
| Instalace | Do nábytku |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Otvor pro baterii | 2 otvory |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Balení obsahuje | Přepadová souprava |
| Hmotnost / ks | 21.9000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913831805 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
AMIA dvojumyvadlová skříňka 119x60x45cm, dub Texas AM120-2020
expedice do 7 dnů19 771 Kč
Při platbě předem pouze 18 392 Kč
Umyvadlový sifon šetřící místo 5/4", DN32, bílá 151.127.0
expedice do 7 dnů255 Kč
Při platbě předem pouze 241 Kč
Podobné zboží
7 731 Kč
Při platbě předem pouze 7 192 Kč
Mohlo by Vás zajímat
5 461 Kč
Při platbě předem pouze 5 080 Kč
LUCIOLA dvojumyvadlo, litý mramor, 180x48cm, bílá 50184
expedice do 7 dnů11 171 Kč
Při platbě předem pouze 10 392 Kč
39 560 Kč
Při platbě předem pouze 37 582 Kč
SLIM keramické dvojumyvadlo, nábytkové, 150x46cm, bílá 1601-150
expedice do 7 dnů22 007 Kč
Při platbě předem pouze 20 472 Kč


