AQUATIC umyvadlo, litý mramor, 120x46cm, 2 otvory pro baterii, bílá
AQUATIC umyvadlo, litý mramor, 120x46cm, 2 otvory pro baterii, bílá
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AT120-2 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 120x12x46 cm |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 120 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Litý mramor |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Otvor pro baterii | 2 otvory |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 16.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913972508 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
10 913 Kč
Při platbě předem pouze 10 152 Kč
Deska DTDL 830x18x440mm, antracit matný DT083-3434
na objednávku1 668 Kč
Při platbě předem pouze 1 552 Kč
ODETTA umyvadlová skříňka 82x50x43,5cm, antracit matný DT085-3434
expedice do 7 dnů12 203 Kč
Při platbě předem pouze 11 352 Kč
Deska DTDL 830x18x440mm, borovice rustik DT083-1616
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ARECA dvojumyvadlo, litý mramor, 141x51,5cm, bílá AC141
na objednávku8 566 Kč
Při platbě předem pouze 7 968 Kč
32 960 Kč
Při platbě předem pouze 31 312 Kč
38 040 Kč
Při platbě předem pouze 36 138 Kč
34 640 Kč
Při platbě předem pouze 32 908 Kč

