Keramické umyvadlo zápustné, průměr 43cm, bílá 3041
Keramické umyvadlo zápustné, průměr 43cm, bílá 3041
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 43x12,3 cm |
| Průměr | 430 mm |
| Šířka | 430 mm |
| Výška | 123 mm |
| Hloubka | 430 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Zápustné |
| Typ umyvadla | Zápustné umyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Kruh |
| Hmotnost / ks | 8.4000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913942280 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
641 Kč
Při platbě předem pouze 596 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
641 Kč
Při platbě předem pouze 596 Kč
Mohlo by Vás zajímat
PIRENEI dvojitý držák ručníků otočný 350mm, černá mat PI2314
expedice do 7 dnů1 539 Kč
Při platbě předem pouze 1 432 Kč
X-ROUND BLACK držák ručníků 600x65mm, černá XR404B
expedice do 7 dnů1 187 Kč
Při platbě předem pouze 1 104 Kč

