ASTORIA umyvadlo zápustné, litý mramor, 55x37cm, bílá 55033
ASTORIA umyvadlo zápustné, litý mramor, 55x37cm, bílá 55033
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 55x12x37 cm |
| Šířka | 550 mm |
| Hloubka | 370 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Litý mramor |
| Instalace | Zápustné |
| Typ umyvadla | Zápustné umyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 9.8500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913831577 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ne |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč
Podobné zboží
SOTT AQUA keramické umyvadlo 60x38cm, bílá 10SQ50060
expedice do 7 dnů3 603 Kč
Při platbě předem pouze 3 352 Kč
SOTT AQUA keramické umyvadlo 50x38cm, bílá 10SQ51050
expedice do 7 dnů3 345 Kč
Při platbě předem pouze 3 112 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Mexen Flip vanová zástěna jednokřídlá 80 x 150 cm, mráz, zlatá - 894-080-101-50-30
expedice do 10 dnů3 867 Kč
Mexen Flip vanová zástěna jednokřídlá 80 x 150 cm mrazivá, černá - 894-080-101-70-30
expedice do 10 dnů3 607 Kč
Mexen Flip vanová zástěna jednokřídlá 80 x 150 cm, černý vzor, černá - 894-080-101-70-77
expedice do 10 dnů3 607 Kč


