KUBE X keramické umyvadlo 80x47cm, s odkládací plochou vlevo, 3 otvory, bílá 94579311
KUBE X keramické umyvadlo 80x47cm, s odkládací plochou vlevo, 3 otvory, bílá 94579311
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-94579311 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 80x16x47 cm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 470 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 3 otvory |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | ExtraGlaze, Broušená spodní hrana |
| Hmotnost / ks | 21.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015161018 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
TURSI tříprvková stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, chrom TI017
expedice do 7 dnů10 311 Kč
Při platbě předem pouze 9 592 Kč
3 947 Kč
Při platbě předem pouze 3 672 Kč
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
Mohlo by Vás zajímat
KUBE X keramické umyvadlo 80x47cm, s odkládací plochou vpravo, bez otvoru, bílá 94569011
na objednávku10 655 Kč
Při platbě předem pouze 9 912 Kč
KUBE X keramické umyvadlo 80x47cm, s odkládací plochou vpravo, bílá ExtraGlaze 9456111
expedice do 7 dnů9 795 Kč
Při platbě předem pouze 9 112 Kč
5 495 Kč
Při platbě předem pouze 5 112 Kč
6 699 Kč
Při platbě předem pouze 6 232 Kč


