COMMUNITY keramické umyvadlo 70x55cm, bez přepadu, bílá ExtraGlaze 7632111
COMMUNITY keramické umyvadlo 70x55cm, bez přepadu, bílá ExtraGlaze 7632111
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-7632111 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | COMMUNITY |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 70x17x55 cm |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 170 mm |
| Hloubka | 550 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 17.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8032937823416 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
Mohlo by Vás zajímat
10 490 Kč
NORM keramické umyvadlo 70x40cm, bílá ExtraGlaze 8637111
expedice do 7 dnů5 495 Kč
Při platbě předem pouze 5 112 Kč
KUBE X keramické umyvadlo 80x47cm, s odkládací plochou vpravo, bílá ExtraGlaze 9456111
expedice do 7 dnů9 795 Kč
Při platbě předem pouze 9 112 Kč
14 267 Kč
Při platbě předem pouze 13 272 Kč

