COMMUNITY keramické umyvadlo 70x55cm, bez přepadu a otvoru, bílá ExtraGlaze 7632011
COMMUNITY keramické umyvadlo 70x55cm, bez přepadu a otvoru, bílá ExtraGlaze 7632011
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-7632011 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | COMMUNITY |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 70x17x55 cm |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 170 mm |
| Hloubka | 550 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 17.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590010808 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ne |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
Mohlo by Vás zajímat
KUBE X keramické umyvadlo 80x47cm, broušená spodní hrana, bez otvoru, černá mat 94229026
na objednávku15 299 Kč
Při platbě předem pouze 14 232 Kč
KUBE X keramické umyvadlo 80x47cm, s odkládací plochou vpravo, bílá ExtraGlaze 94569111
na objednávku10 655 Kč
Při platbě předem pouze 9 912 Kč
8 075 Kč
Při platbě předem pouze 7 512 Kč
KUBE X keramické umyvadlo 80x47cm, s odkládací plochou vpravo, bez otvoru, bílá 94569009
na objednávku16 933 Kč
Při platbě předem pouze 15 752 Kč

