NUBES keramické umyvadlo 80x50cm, s odkládací plochou vlevo, bílá ExtraGlaze
NUBES keramické umyvadlo 80x50cm, s odkládací plochou vlevo, bílá ExtraGlaze
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 80x19x50 cm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 190 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 28.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8057729352745 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
20 115 Kč
Při platbě předem pouze 18 712 Kč
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
Mohlo by Vás zajímat
KUBE X keramické umyvadlo 80x47cm, s odkládací plochou vpravo, bez otvoru bílá mat 9456009
na objednávku15 643 Kč
Při platbě předem pouze 14 552 Kč
7 043 Kč
Při platbě předem pouze 6 552 Kč
NUBES keramické umyvadlo 80x50cm, broušená hrana, bez otvoru, bílá ExtraGlaze 96229011
na objednávku9 967 Kč
Při platbě předem pouze 9 272 Kč
KUBE X keramické umyvadlo 80x47cm, černá mat 9422126
na objednávku14 267 Kč
Při platbě předem pouze 13 272 Kč

