KUBE X keramické umyvadlo 80x47cm, broušená spodní hrana, 3 otvory, bílá 94229311
KUBE X keramické umyvadlo 80x47cm, broušená spodní hrana, 3 otvory, bílá 94229311
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-94229311 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 80x16x47 cm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 470 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 3 otvory |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | ExtraGlaze, Broušená spodní hrana |
| Hmotnost / ks | 24.1000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015160752 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
3 947 Kč
Při platbě předem pouze 3 672 Kč
TURSI tříprvková stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, chrom TI017
expedice do 7 dnů10 311 Kč
Při platbě předem pouze 9 592 Kč
Mohlo by Vás zajímat
7 043 Kč
Při platbě předem pouze 6 552 Kč
8 419 Kč
Při platbě předem pouze 7 832 Kč
SAND keramické umyvadlo 100x50 cm, bílá ExtraGlaze 9023111
expedice do 7 dnů9 967 Kč
Při platbě předem pouze 9 272 Kč
5 667 Kč
Při platbě předem pouze 5 272 Kč


