KUBE X keramické umyvadlo 100x47cm, s odkládacími plochami, bílá mat 94519109
KUBE X keramické umyvadlo 100x47cm, s odkládacími plochami, bílá mat 94519109
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-94519109 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 100x16x47 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 470 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | Broušená spodní hrana |
| Hmotnost / ks | 28.4500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590013090 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
4 721 Kč
Při platbě předem pouze 4 392 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
Mohlo by Vás zajímat
PURA keramické umyvadlo Slim 82x46cm, bílá mat 8885109
na objednávku10 999 Kč
Při platbě předem pouze 10 232 Kč
KUBE X keramické umyvadlo 100x47cm, broušená spodní hrana, bez otvoru, bílá mat 94239009
na objednávku18 567 Kč
Při platbě předem pouze 17 272 Kč
KUBE X keramické umyvadlo 100x47cm, bílá mat 9423109
na objednávku17 191 Kč
Při platbě předem pouze 15 992 Kč
11 515 Kč
Při platbě předem pouze 10 712 Kč


