PURA keramické umyvadlo Slim oblé 52x44cm, bílá ExtraGlaze 8830111
PURA keramické umyvadlo Slim oblé 52x44cm, bílá ExtraGlaze 8830111
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-8830111 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 52x16,5x44 cm |
| Šířka | 520 mm |
| Výška | 165 mm |
| Hloubka | 440 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Půlkruh |
| Ostatní | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 10.1600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8032937820620 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Sprchový kout Mexen Mist-H T s pravými panty 90 x 120 cm, průhledný, chrom - 8A5T-090-120-01-00-P
expedice do 10 dnů10 797 Kč
Mexen Lunar Duo sprchový kout s levým výklopným uchycením 120 x 90 cm, průhledný, bílý - 834-120L-090P-20-00
expedice do 10 dnů14 872 Kč
Mexen Velar L posuvný sprchový kout 120 x 90 cm, matný, chrom - 871-120-090-33-01
expedice do 10 dnů12 584 Kč

