KUBE X keramické umyvadlo 60x47cm, broušená spodní hrana, 3 otvory, bílá 94319311
KUBE X keramické umyvadlo 60x47cm, broušená spodní hrana, 3 otvory, bílá 94319311
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-94319311 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 60x16x47 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 470 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 3 otvory |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | ExtraGlaze, Broušená spodní hrana |
| Hmotnost / ks | 18.9000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590017050 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
3 689 Kč
Při platbě předem pouze 3 432 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
TURSI tříprvková stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, chrom TI017
expedice do 7 dnů10 311 Kč
Při platbě předem pouze 9 592 Kč
Mohlo by Vás zajímat
9 623 Kč
Při platbě předem pouze 8 952 Kč
NUBES keramické umyvadlo 60x50cm, bílá ExtraGlaze 9631111
expedice do 7 dnů6 011 Kč
Při platbě předem pouze 5 592 Kč
10 741 Kč
Při platbě předem pouze 9 992 Kč
KUBE X keramické umyvadlo 60x47cm, broušená spodní hrana, bez otvoru, bílá mat 94319009
na objednávku10 741 Kč
Při platbě předem pouze 9 992 Kč


