NORM keramické umyvadlo 60x49cm, oblé, bez otvoru, bílá ExtraGlaze 8645011
NORM keramické umyvadlo 60x49cm, oblé, bez otvoru, bílá ExtraGlaze 8645011
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-8645011 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NORM |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 60x18x49 cm |
| Šířka | 604 mm |
| Výška | 180 mm |
| Hloubka | 486 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Půlkruh |
| Ostatní | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 17.4000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015160639 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
3 861 Kč
Při platbě předem pouze 3 592 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Mexen Cube vana 180x80 cm s panelem a zástěnou 60 cm, černý vzor 550518080X9506007070
expedice do 10 dnů8 793 Kč
Mexen Vega vana 180x80cm panel + zástěna 100 cm, průhledná, černá 550118080X9010027000
expedice do 10 dnů9 995 Kč
Mexen Cube vana 180x80cm panel + zástěna 80 cm, průhledná, černá 550518080X9008027000
expedice do 10 dnů9 717 Kč
Mexen Vega vana 180x80cm panel + zástěna 120 cm, průhledná, černá 550118080X9012037000
expedice do 10 dnů10 775 Kč

