KUBE X keramické umyvadlo 60x37cm, bez otvoru, bílá mat 9454009
KUBE X keramické umyvadlo 60x37cm, bez otvoru, bílá mat 9454009
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9454009 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 60x16x37 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 370 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 15.2600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015162527 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
3 689 Kč
Při platbě předem pouze 3 432 Kč
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Mohlo by Vás zajímat
KUBE X keramické umyvadlo 60x47cm, bílá mat 9431109
na objednávku9 881 Kč
Při platbě předem pouze 9 192 Kč
7 387 Kč
Při platbě předem pouze 6 872 Kč
NUBES keramické umyvadlo 60x50cm, broušená spodní hrana, bez otvoru, bílá mat 96319009
na objednávku11 171 Kč
Při platbě předem pouze 10 392 Kč
5 323 Kč
Při platbě předem pouze 4 952 Kč


