PURA keramické umyvadlo Slim 62x46cm, černá mat 8884126
PURA keramické umyvadlo Slim 62x46cm, černá mat 8884126
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-8884126 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 62,6x17,5x46 cm |
| Šířka | 626 mm |
| Výška | 175 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 15.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015162657 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | černá |
Příslušenství
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, černá mat SI515
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
PURA konstrukce pod umyvadlo 62x46cm, černá mat MSP6228
na objednávku19 083 Kč
Při platbě předem pouze 17 752 Kč
Kovová krytka přepadu umyvadla, 30 mm, černá mat AR911
expedice do 7 dnů91 Kč
Při platbě předem pouze 85 Kč
Mohlo by Vás zajímat
9 881 Kč
Při platbě předem pouze 9 192 Kč
10 741 Kč
Při platbě předem pouze 9 992 Kč
6 183 Kč
Při platbě předem pouze 5 752 Kč
KUBE X keramické umyvadlo 60x47cm, s odkládací plochou , bez otvoru, černá mat 9438026
na objednávku9 623 Kč
Při platbě předem pouze 8 952 Kč

