NORM keramické umyvadlo 60x50cm, bílá ExtraGlaze 8635111
NORM keramické umyvadlo 60x50cm, bílá ExtraGlaze 8635111
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NORM |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 60x18x50 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 180 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 19.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590010709 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
3 689 Kč
Při platbě předem pouze 3 432 Kč
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, černá mat SI515
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
Mohlo by Vás zajímat
5 753 Kč
Při platbě předem pouze 5 352 Kč
5 495 Kč
Při platbě předem pouze 5 112 Kč
6 269 Kč
Při platbě předem pouze 5 832 Kč
6 355 Kč
Při platbě předem pouze 5 912 Kč

