KUBE X keramické umyvadlo 60x47cm, broušená spodní hrana, bez otvoru, bílá mat 94319009
KUBE X keramické umyvadlo 60x47cm, broušená spodní hrana, bez otvoru, bílá mat 94319009
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-94319009 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 60x16x47 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 470 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | Broušená spodní hrana |
| Hmotnost / ks | 18.9000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590012734 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ne |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
3 689 Kč
Při platbě předem pouze 3 432 Kč
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
Mohlo by Vás zajímat
12 375 Kč
Při platbě předem pouze 11 512 Kč
12 031 Kč
Při platbě předem pouze 11 192 Kč
12 031 Kč
Při platbě předem pouze 11 192 Kč
12 461 Kč
Při platbě předem pouze 11 592 Kč


