KUBE X keramické umyvadlo 60x47cm, 3 otvory, bílá ExtraGlaze 9431311
KUBE X keramické umyvadlo 60x47cm, 3 otvory, bílá ExtraGlaze 9431311
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9431311 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 60x16x47 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 470 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 3 otvory |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 18.9000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590016251 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
12 547 Kč
Při platbě předem pouze 11 672 Kč
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
Mohlo by Vás zajímat
PURA keramické umyvadlo Slim 62x46cm, černá mat 8884126
na objednávku9 279 Kč
Při platbě předem pouze 8 632 Kč
5 495 Kč
Při platbě předem pouze 5 112 Kč
7 301 Kč
Při platbě předem pouze 6 792 Kč
10 483 Kč
Při platbě předem pouze 9 752 Kč


