CLASSIC keramické umyvadlo 60x46cm, bílá ExtraGlaze 8731111
CLASSIC keramické umyvadlo 60x46cm, bílá ExtraGlaze 8731111
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | CLASSIC |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 60x20x46 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 200 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, Do nábytku |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Retro |
| Ostatní | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 16.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8032937816845 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
CLASSIC čelní držák ručníků 60cm, chrom PACL60
expedice do 7 dnů3 947 Kč
Při platbě předem pouze 3 672 Kč
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč
Podobné zboží
RETRO keramické umyvadlo 69x52cm, bílá 104601
expedice do 7 dnů7 215 Kč
Při platbě předem pouze 6 712 Kč
RETRO keramické umyvadlo 56x46,5cm, bílá 104501
expedice do 7 dnů6 699 Kč
Při platbě předem pouze 6 232 Kč
WALDORF keramické umyvadlo 60x55cm, bílá 4140K1
na objednávku8 075 Kč
Při platbě předem pouze 7 512 Kč


