PURA keramické umyvadlo Slim 62x46cm, bez otvoru, bílá ExtraGlaze 8884011
PURA keramické umyvadlo Slim 62x46cm, bez otvoru, bílá ExtraGlaze 8884011
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-8884011 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 62,6x17,5x46 cm |
| Šířka | 626 mm |
| Výška | 175 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 15.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015162619 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Kovová krytka přepadu umyvadla, 30 mm, černá mat AR911
expedice do 7 dnů91 Kč
Při platbě předem pouze 85 Kč
PURA konstrukce pod umyvadlo 62x46cm, černá mat MSP6228
na objednávku19 083 Kč
Při platbě předem pouze 17 752 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, černá mat SI515
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
Mohlo by Vás zajímat
SAND keramické umyvadlo 60x50 cm, bílá ExtraGlaze 9031111
expedice do 7 dnů5 667 Kč
Při platbě předem pouze 5 272 Kč
KUBE X keramické umyvadlo 60x37cm, bílá ExtraGlaze 9454111
expedice do 7 dnů5 925 Kč
Při platbě předem pouze 5 512 Kč
PURA keramické umyvadlo Slim 62x46cm, černá mat 8884126
na objednávku9 279 Kč
Při platbě předem pouze 8 632 Kč
5 495 Kč
Při platbě předem pouze 5 112 Kč

