KUBE X keramické umyvadlo 120x47cm, 3 otvory, bílá Extra Glaze 9424311
KUBE X keramické umyvadlo 120x47cm, 3 otvory, bílá Extra Glaze 9424311
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9424311 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 120x16x47 cm |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 470 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 3 otvory |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 33.9000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015160769 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
12 547 Kč
Při platbě předem pouze 11 672 Kč
5 667 Kč
Při platbě předem pouze 5 272 Kč
Mohlo by Vás zajímat
14 267 Kč
Při platbě předem pouze 13 272 Kč
11 687 Kč
Při platbě předem pouze 10 872 Kč
PURA keramické umyvadlo Slim 102x46cm, černá mat 8886126
na objednávku14 439 Kč
Při platbě předem pouze 13 432 Kč
15 471 Kč
Při platbě předem pouze 14 392 Kč

