KUBE X keramické umyvadlo 120x47cm, s odkládacími plochami, 3 otvory, bílá 9452311
KUBE X keramické umyvadlo 120x47cm, s odkládacími plochami, 3 otvory, bílá 9452311
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9452311 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 120x16x47 cm |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 470 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 3 otvory |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 35.4000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590017968 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
12 547 Kč
Při platbě předem pouze 11 672 Kč
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
TURSI tříprvková stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, chrom TI017
expedice do 7 dnů10 311 Kč
Při platbě předem pouze 9 592 Kč
Mohlo by Vás zajímat
KUBE X keramické umyvadlo 120x47cm, broušená spodní hrana, bez otvoru, bílá mat 94249009
na objednávku24 243 Kč
Při platbě předem pouze 22 552 Kč
11 601 Kč
Při platbě předem pouze 10 792 Kč
KUBE X keramické umyvadlo 120x47cm, bílá mat 9424109
na objednávku22 867 Kč
Při platbě předem pouze 21 272 Kč
KUBE X keramické umyvadlo 120x47cm, černá mat 9424126
na objednávku22 867 Kč
Při platbě předem pouze 21 272 Kč


