NORM keramické umyvadlo 120x50cm, bez otvoru, bílá ExtraGlaze 8626011
NORM keramické umyvadlo 120x50cm, bez otvoru, bílá ExtraGlaze 8626011
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-8626011 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NORM |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 120x18x50 cm |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 180 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 32.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590016220 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
5 667 Kč
Při platbě předem pouze 5 272 Kč
Mohlo by Vás zajímat
14 181 Kč
Při platbě předem pouze 13 192 Kč
15 471 Kč
Při platbě předem pouze 14 392 Kč
15 471 Kč
Při platbě předem pouze 14 392 Kč
24 243 Kč
Při platbě předem pouze 22 552 Kč

