KUBE X keramické umyvadlo 120x47cm, broušená spodní hrana, 2 otvory, bílá 94249211
KUBE X keramické umyvadlo 120x47cm, broušená spodní hrana, 2 otvory, bílá 94249211
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-94249211 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 120x16x47 cm |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 470 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Otvor pro baterii | 2 otvory |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | ExtraGlaze, Broušená spodní hrana |
| Hmotnost / ks | 33.9000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590015469 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
5 667 Kč
Při platbě předem pouze 5 272 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
Mohlo by Vás zajímat
NUBES keramické umyvadlo 100x50cm, broušená hrana, bez otvoru, bílá ExtraGlaze 96239011
na objednávku11 515 Kč
Při platbě předem pouze 10 712 Kč
13 063 Kč
Při platbě předem pouze 12 152 Kč
12 031 Kč
Při platbě předem pouze 11 192 Kč
13 063 Kč
Při platbě předem pouze 12 152 Kč


