KERALA umyvadlová skříňka 120x35x47,5cm, 1x zásuvka, siena
KERALA umyvadlová skříňka 120x35x47,5cm, 1x zásuvka, siena
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KR120-4242 |
Dostupnost:
na objednávku
- Výsuv BLUM® s funkcí tlumení BLUMOTION s doživotní zárukou
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | KERALA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 120x35x47,5 cm |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 350 mm |
| Hloubka | 475 mm |
| Barva | Modrá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Deska |
| Hmotnost / ks | 35.6150 kg |
| EAN | 8590913995101 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | modrá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
Příslušenství
497 Kč
Při platbě předem pouze 469 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
KERALA deska Rockstone 122x1,2x48,5cm, bílá mat KR120-0101 58206
expedice do 7 dnů6 871 Kč
Při platbě předem pouze 6 392 Kč
12 031 Kč
Při platbě předem pouze 11 192 Kč
PREMIO deska kompozit 122x1,2x48,5cm, černá mat PRE120-3535 58205
expedice do 7 dnů6 871 Kč
Při platbě předem pouze 6 392 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Koupelnový set THEIA 120, dvojumyvadlo, bílá KSET-011
expedice do 7 dnů40 803 Kč
Při platbě předem pouze 38 315 Kč
23 641 Kč
Při platbě předem pouze 21 992 Kč
23 641 Kč
Při platbě předem pouze 21 992 Kč
AVEO umyvadlová skříňka 114x58x49cm, bílá/černá AV120
na objednávku16 787 Kč
Při platbě předem pouze 15 738 Kč


