ARDEA keramické umyvadlo na desku, 60,5x41,5cm, siena
ARDEA keramické umyvadlo na desku, 60,5x41,5cm, siena
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AR043-42 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Rozměr | 60,5x14x41,5 cm |
| Šířka | 605 mm |
| Výška | 140 mm |
| Hloubka | 415 mm |
| Barva | Modrá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Balení neobsahuje | Výpust |
| EAN | 8590913135132 |
| Taric | 69109000 |
| Hmotnost / ks | 8.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
Doporučujeme přikoupit
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
Umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, velká zátka, 10-80mm, ABS/chrom CV1232 59350
expedice do 7 dnů314 Kč
Při platbě předem pouze 292 Kč

