KERALA skříňka vysoká 38x143x32cm, levá/pravá, siena/antracit matný KR350-4234 58773
KERALA skříňka vysoká 38x143x32cm, levá/pravá, siena/antracit matný KR350-4234 58773
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KR350-4234 |
Dostupnost:
na objednávku
- 1x pevná police
- 3x skleněná nastavitelná police
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | KERALA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 38x143x32 cm |
| Šířka | 380 mm |
| Výška | 1430 mm |
| Hloubka | 320 mm |
| Barva | Modrá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Dvířka |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Výbava | Zpomalovací panty |
| Hmotnost / ks | 20.9685 kg |
| EAN | 8590913995361 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Typ zavírání | dvířka |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | 301 - 400 mm |
| Šířka | DO 400 MM |
| Výška | 101 - 149 CM |
Mohlo by Vás zajímat
MORIAN vysoká skříňka 35x140x30cm, dub MR186
expedice do 7 dnů13 321 Kč
Při platbě předem pouze 12 392 Kč
8 075 Kč
Při platbě předem pouze 7 512 Kč
8 591 Kč
Při platbě předem pouze 7 992 Kč
WAVE skříňka vysoká 40x140x20cm, levá/pravá, bílá/dub collingwood WA250-3019 50127
expedice do 7 dnů9 623 Kč
Při platbě předem pouze 8 952 Kč

