KERALA umyvadlová skříňka 120x35x47,5cm, 1x zásuvka, agila
KERALA umyvadlová skříňka 120x35x47,5cm, 1x zásuvka, agila
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KR120-4343 |
Dostupnost:
na objednávku
- Výsuv BLUM® s funkcí tlumení BLUMOTION s doživotní zárukou
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | KERALA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 120x35x47,5 cm |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 350 mm |
| Hloubka | 475 mm |
| Barva | Hnědá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Deska |
| Hmotnost / ks | 35.6150 kg |
| EAN | 8590913995118 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | zelená |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
Příslušenství
497 Kč
Při platbě předem pouze 469 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
12 031 Kč
Při platbě předem pouze 11 192 Kč
MURALES nábytkový sifon šetřící místo, 5/4", odpad 32mm, bílá 151.032.0
expedice do 7 dnů497 Kč
Při platbě předem pouze 469 Kč
KERALA deska Rockstone 122x1,2x48,5cm, bílá mat KR120-0101 58206
expedice do 7 dnů6 871 Kč
Při platbě předem pouze 6 392 Kč
Mohlo by Vás zajímat
43 937 Kč
Při platbě předem pouze 40 872 Kč
37 634 Kč
Při platbě předem pouze 35 008 Kč
25 187 Kč
Při platbě předem pouze 23 613 Kč
18 481 Kč
Při platbě předem pouze 17 192 Kč

