ICONIC stojánková umyvadlová baterie vysoká, bílá mat UBC-AF006W
ICONIC stojánková umyvadlová baterie vysoká, bílá mat UBC-AF006W
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AF006W |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ICONIC |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 45 mm |
| Výška | 309 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 25 mm |
| Výška výtoku | 221 mm |
| Hmotnost / ks | 2.1000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913996849 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32 mm, kulatý, bílá mat SI514
expedice do 7 dnů2 374 Kč
Při platbě předem pouze 2 208 Kč
641 Kč
Při platbě předem pouze 596 Kč
Podobné zboží
PAX stojánková umyvadlová baterie vysoká bez výpusti, prodloužená hubice, bílá mat XA07/14
expedice do 7 dnů6 527 Kč
Při platbě předem pouze 6 072 Kč
Mohlo by Vás zajímat
SPY stojánková umyvadlová baterie vysoká bez výpusti, prodloužená hubice, chrom PY07
expedice do 7 dnů6 871 Kč
Při platbě předem pouze 6 392 Kč
3 087 Kč
Při platbě předem pouze 2 872 Kč
5 925 Kč
Při platbě předem pouze 5 512 Kč
SOLARIS stojánková umyvadlová baterie vysoká, bez výpusti, chrom/černá mat WD006CB
expedice do 7 dnů3 378 Kč
Při platbě předem pouze 3 172 Kč

