LOREA skříňka 120x46x51,5cm (30P+90cm), pravá, bílá mat
LOREA skříňka 120x46x51,5cm (30P+90cm), pravá, bílá mat
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-LE090-3131-R-04 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | LOREA |
| Rozměr | 121x46x51,5 cm |
| Šířka | 1210 mm |
| Výška | 460 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 45.3030 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913131561 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
149 Kč
13 554 Kč
Při platbě předem pouze 12 608 Kč
6 613 Kč
Při platbě předem pouze 6 152 Kč
MURALES nábytkový sifon šetřící místo, 5/4", odpad 32mm, bílá 151.032.0
expedice do 7 dnů497 Kč
Při platbě předem pouze 469 Kč
Mohlo by Vás zajímat
REA Odtokový žlab Neox 100 broušený nikl REA-G2505
expedice do 12 dnů1 430 Kč
Při platbě předem pouze 1 373 Kč


