FLORI držák ručníků 400x70mm, bílá mat RF010/14
FLORI držák ručníků 400x70mm, bílá mat RF010/14
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-RF010/14 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | FLORI |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 400x25x70 mm |
| Délka | 400 mm |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 25 mm |
| Hloubka | 70 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držák ručníků jednoramenný |
| Instalace | Vrtání |
| Údržba | Dle doporučení |
| Hmotnost / ks | 0.6900 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913871139 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 let |
| BARVA | bílá |
Doporučujeme přikoupit
FLORI mýdlenka, mléčné sklo, bílá mat RF002/14
na objednávku1 625 Kč
Při platbě předem pouze 1 512 Kč
FLORI sklenka, mléčné sklo, bílá mat RF004/14
na objednávku1 668 Kč
Při platbě předem pouze 1 552 Kč
1 393 Kč
Při platbě předem pouze 1 296 Kč
FLORI držák ručníků 600x70mm, bílá mat RF009/14
na objednávku2 141 Kč
Při platbě předem pouze 1 992 Kč
Mohlo by Vás zajímat
2 421 Kč
2 941 Kč

