FLORI držák ručníků 600x70mm, bílá mat RF009/14
FLORI držák ručníků 600x70mm, bílá mat RF009/14
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-RF009/14 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | FLORI |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 600x25x70 mm |
| Délka | 600 mm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 25 mm |
| Hloubka | 70 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držák ručníků jednoramenný |
| Instalace | Vrtání |
| Údržba | Dle doporučení |
| Hmotnost / ks | 1.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913871177 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 let |
| BARVA | bílá |
Doporučujeme přikoupit
FLORI polička 508x25x127mm, bílá mat RF016/14
na objednávku3 173 Kč
Při platbě předem pouze 2 952 Kč
FLORI držák ručníků otevřený, bílá mat RF006/14
na objednávku1 195 Kč
Při platbě předem pouze 1 112 Kč
FLORI dvojitý držák ručníků 600x127mm, bílá mat RF011/14
na objednávku2 571 Kč
Při platbě předem pouze 2 392 Kč
FLORI mýdlenka, mléčné sklo, bílá mat RF002/14
na objednávku1 625 Kč
Při platbě předem pouze 1 512 Kč
Mohlo by Vás zajímat
22 277 Kč
Při platbě předem pouze 20 967 Kč
RONAL TOP LINE S Rohový vstup s dvoudílnými posuv.dveřmi, levý díl aluchrom TLSG1205030
na objednávku15 201 Kč
Při platbě předem pouze 14 307 Kč
22 586 Kč
Při platbě předem pouze 21 257 Kč
RONAL TOP LINE S Rohový vstup s dvoudílnými posuvnými dveřmi, levý díl bílá TLSG1200422
na objednávku12 445 Kč
Při platbě předem pouze 11 713 Kč

