FLORI sklenka, mléčné sklo, bílá mat RF004/14
FLORI sklenka, mléčné sklo, bílá mat RF004/14
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-RF004/14 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | FLORI |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 122x106x89 mm |
| Šířka | 122 mm |
| Výška | 106 mm |
| Hloubka | 89 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Mosaz, Sklo |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Sklenka/Držák kartáčků |
| Instalace | Vrtání |
| Údržba | Dle doporučení |
| Hmotnost / ks | 1.1270 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913870897 |
| Taric | 70139900 |
| Záruka | 10 let |
| BARVA | bílá |
Doporučujeme přikoupit
FLORI polička 508x25x127mm, bílá mat RF016/14
na objednávku3 173 Kč
Při platbě předem pouze 2 952 Kč
FLORI držák ručníků 600x70mm, bílá mat RF009/14
na objednávku2 141 Kč
Při platbě předem pouze 1 992 Kč
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Mexen Vega vana 180x80 cm s panelem a zástěnou 60 cm, černý vzor 550118080X9506007077
expedice do 10 dnů8 715 Kč
Mexen Vega vana 180x80cm panel + zástěna 90 cm, transparent, chrom 550118080X9509000001
expedice do 10 dnů9 149 Kč
Mexen Vega vana 180x80cm panel + zástěna 80 cm, transparent, chrom 550118080X9008020100
expedice do 10 dnů9 494 Kč
Mexen Cube vana 180x80cm panel + zástěna 90 cm, průhledná, černá 550518080X9509000070
expedice do 10 dnů9 216 Kč

