FLORI držák toaletního papíru s krytem, bílá mat RF007/14
FLORI držák toaletního papíru s krytem, bílá mat RF007/14
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-RF007/14 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | FLORI |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 144x143x80 mm |
| Šířka | 144 mm |
| Výška | 143 mm |
| Hloubka | 80 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držák toaletního papíru |
| Instalace | Vrtání |
| Údržba | Dle doporučení |
| Hmotnost / ks | 0.4330 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913871054 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 let |
| BARVA | bílá |
Doporučujeme přikoupit
FLORI dvojitý držák ručníků 600x127mm, bílá mat RF011/14
na objednávku2 571 Kč
Při platbě předem pouze 2 392 Kč
FLORI mýdlenka, mléčné sklo, bílá mat RF002/14
na objednávku1 625 Kč
Při platbě předem pouze 1 512 Kč
FLORI sklenka, mléčné sklo, bílá mat RF004/14
na objednávku1 668 Kč
Při platbě předem pouze 1 552 Kč
Mohlo by Vás zajímat
9 472 Kč
Při platbě předem pouze 8 524 Kč
Ravak Vana ROSA II 170x105 P snowwhite C421000000
na objednávku11 723 Kč
Při platbě předem pouze 11 032 Kč
VIVA R MONOLITH asymetrická vana 170x75x60cm, šedá
na objednávku39 379 Kč
Při platbě předem pouze 38 006 Kč
ASTRA R asymetrická vana 165x80x48cm, bílá 34611
expedice do 7 dnů10 879 Kč
Při platbě předem pouze 10 247 Kč

