SKA nástěnný sušák ručníků 450x1150x100mm, černá mat SKA501
SKA nástěnný sušák ručníků 450x1150x100mm, černá mat SKA501
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-SKA501 |
Dostupnost:
skladem
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SKA |
| Rozměr | 450x1154x100 mm |
| Šířka | 450 mm |
| Výška | 1154 mm |
| Hloubka | 100 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držák ručníků víceramenný |
| Instalace | Nástěnná |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| Hmotnost / ks | 5.9750 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913854682 |
| Taric | 73269098 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | černá |
Podobné zboží
SHICK nástěnný sušák ručníků 500x1344 mm, kulatý, černá mat SH500B
expedice do 7 dnů4 549 Kč
Při platbě předem pouze 4 232 Kč
SLICE sušák osušky, 520x790mm, černá mat SN883
expedice do 7 dnů4 291 Kč
Při platbě předem pouze 3 992 Kč
Mohlo by Vás zajímat
X-ROUND E polička na ručníky 600mm, chrom XR412
expedice do 7 dnů1 428 Kč
Při platbě předem pouze 1 328 Kč
2 399 Kč
Při platbě předem pouze 2 232 Kč
X-ROUND E dvojitý držák ručníků 800x120mm, chrom XR425
expedice do 7 dnů1 883 Kč
Při platbě předem pouze 1 752 Kč
3 603 Kč
Při platbě předem pouze 3 352 Kč


